Biežāk uzdotie jautājumi

Miris cilvēks, ko darīt?

Atkarībā no personas nāves cēloņiem ( piem., pēkšņa nāve), mēs varam ierasties nekavējoties. Tomēr, ja persona mirusi pirms ātrās palīdzības ierašanās, tad jūsu rīcībā ir jābūt dokumentiem no ātrās palīdzības par personas bioloģisko nāvi. Ja cilvēks ir bijis slims, būs nepieciešama personas pase un izraksti no slimnīcas.

Ko darīt, ja persona ir mirusi slimnīcā?

Ja ir dokuments (medicīniskā apliecība) par nāves fakta konstatēšanu, mēs piedāvājam iespēju mirušā transportēšanu uz morgu, ja tas ir nepieciešams klientam. Ja šādas apliecības nav, radinieki raksta atteikšanos no sekcijas, ja nepieciešams.

Ko darīt, ja cilvēks ir miris ārvalstīs?

Mūsu apbedīšanas birojs realizē mirušās personas transportēšanu apbedīšanai vai kremēšanai kā ārpus valsts, tā arī tās teritorijā no ārvalstīm izmantojot sekojošos transporta veidus:

 • autotransports
 • dzelzceļa transports
 • aviotransports

Cik maksā bēres?

Mūsu apbedīšanas biroja cenas atkarīgas no klienta vēlmēm un/vai iespējām. Cenu politika arī ir atkarīgs no zārka modeļa, ceremonijām, transporta, floristikas un citiem papildus pakalpojumiem.

Vai jūs piedāvājat kādus sociālās paketes, budžeta apbedīšanas/kremācijas variantus?

Apbedīšanas birojs “Dievs Svētī” pacentīsies sagādāt jums labākās apbedīšanas/kremācijas iespējas izejot no jūsu iespējām un vēlmēm. Zvaniet mums: +371 67 501 858 | +371 29 230 114 (diennakts tālrunis), lai mēs varētu apspriest visas detaļas un individuālos momentus.

Vai jūs piedāvājat kreditēšanas iespējas jūsu pakalpojumu finansēšanai?

Tieši tā, mūsu apbedīšanas birojs piedāvā pilnu kreditēšau visam mūsu pakalpojumu komplektam ar maksājumu atlikšanu no 6 mēnešiem līdz 3 gadiem.

Zvaniet mums: +371 67 501 858 | +371 29 230 114 (diennakts tālrunis) papildus informācijai, vai nāciet uz mūsu biroju Rīgā Miera iela 27.

Vai ir iespēja transportēt mirušo personu citā valstī apbedīšanai?

Да, мы предоставляем транспортировку умершего и оформляем полный перечень документов связанный с перевозкой.

Vai pie jums var pasūtīt pieminekli, citus apbedīšanas piederumus?

Mēs atbildam par pilnu darbu klāstu, kas ir saistīti ar apbedīšanu – iekļaujot pieminekļu un kapakmeņu. Tāpat pie mums var pasūtit papildus piederumus un materiālus (sētiņa, soliņš un c.)

Vai jūs piedāvājat atlaides pensionāriem, maznodrošinātajiem un t.t.?

Šai kategorijai mēs esam izstrādājuši speciālu piedāvājumu. Lūdzu, zvaniet mums: +371 67 501 858 | +371 29 230 114 (diennakts tālrunis) un mēs centīsimies izveidot jums labāko jūsu īpašai situācijai pielāgoto piedāvājumu.

Kādus apbedīšanas variantus jūs piedāvājat?

Mēs piedāvājam vairākus mirušā apbedīšanas variantus. Galvenie no tiem ir:

 • Kremācija
 • Ekshumācija
 • Pārapbedīšana (piem., transportējot mirstīgās atliekas uz citu valsti)
 • Pēc visu zināmo konfesiju un ticību paražām un ceremonijām
 • Piedāvājam iespēju veikt apbedīšanu privātajos kapos

Papildus informācijai zvaniet: +371 67 501 858 | +371 29 230 114 (diennakts tālrunis)

Kam ir vajadzīgs un kā izsaukt bēru aģentu?

Bēru aģents ir nepieciešams, ja jums ir vajadzīga palīdzība un konsultācija bēru organizācijas jautājumos. Minēsim arī, ka pēc klienta vēlmēm aģents var ierasties pie klienta mājās, ja interesentam ir problēmas mājvietas atstāšanā vai ir grūtības atnākt uz mūsu biroju.

Izsaukt bēru aģentu Jūs varat zvanot: +371 67 501 858 | +371 29 230 114 (diennakts tālrunis).

Kā pašam saņemt miršanas apliecību?

Lai pašam saņemtu miršanas apliecību  ir nepieciešams:

 • sazināties ar ģimenes ārstu, kas ir novērojis mirušo dzīves laikā
 • ja mirušā nāve ir notikusi slimnīcā, tad tādu apliecību var saņemt nodaļā, vai slimnīcas morgā
 • ja tas ir tiesas gadījums – tādu apliecību var izsniegt medicīnas eksaminētājs morgā.

Kādas atlaides un pabalsti man pienākas pēc likuma?

Pēc likuma atlaides un pabalsti pienākas sekojošām Latvijas iedzīvotāju (pilsoņu un nepilsoņu) kategorijām:

 • nestrādājošs pensionārs – apbedīšanas pabalsts divu pensiju
 • strādājošs pensionārs – pabalsts pēc nodokļu nomaksas par pēdējiem 6 mēnešiem
 • gan nestrādājošs pensionārs, gan maznodrošināts – vienreizējā izmaksa caur sociālo dienestu

Kādas atlaides un īpašos piedāvājumus varētu piedāvāt jūsu apbedīšanas birojs?

Mēs pastāvīgi cenšamies piedāvāt mūsu klientiem labākos nosacījumus izejot no to vajadzībām un reālām dzīves situācijām. Lai noskaidrotu aktuālākos piedāvājumus, zvaniem +371 67 501 858 | +371 29 230 114 (diennakts tālrunis) un mēs viennozīmīgi varēsim piedāvāt jums jūsu situācijai atbalstošāko un izdevīgāko piedāvājumu.

Kādus dokumentus man jāiesniedz, lai es varētu pretendēt uz pabalstiem?

Vai jūs piedāvājat bēru mielastu organizāciju?

Jā, protams. Mūsu uzņēmums piedāvā visāda veida bēru mielastus balstoties uz ģeogrāfiskām klientu vēlmēm un iespējām. Tas nozīmē, ka bēru mielasti var tikt organizēti netālu no klienta dzīves vietas, kā arī ja klients vēlas, lai pasākums notiktu netālu no aizgājušā cilvēka apbedīšanas vietas (kapiem).

Kāda ir minimālā bēru mielastu cena?

Minimālā bēru mielastu cena ir sākot no €15 no cilvēka. Taču mēs iesakām vērsties pie mums pa taisno vai zvanot: +371 67 501 858 | +371 29 230 114 (diennakts tālrunis), lai mēs varētu piedāvāt tieši jūsu situācijai un iespējām atbilstošo cenu.

Kā izvēlēties zārku?

Zārks tiek izvēlēts balstoties uz mirušā miesasbūvi, arī balstoties uz estētiskajām klienta vēlmēm – t.i. mēs varam piemeklēt jums konkrētu koksnes tipu, materiāla tipu un c.

Kādas nianses man ir jāņem vērā izvēloties zārku?

Izvēloties zārku ņemiet vērā koka struktūru, drošumu, furnitūras stabilitāti. Mūsu kompānija piedāvā iespēju apskatīt zārku mūsu telpās, kā arī nomainīt jau izvēlēto zārku ar citu tajā pašā cenu kategorijā pirms apbedīšanas. Protams, kā jau ierasts, mūsu produkcijai mēs dodam kvalitātes garantiju.

Kāda ir zārka minimālā cena?

Cenas ir atkarīga no koka materiāla, furnituras, izvēlētā auduma un citiem faktoriem. Nāciet pie mums vai zvaniet: +371 67 501 858 | +371 29 230 114 (diennakts tālrunis), un mēs ieteiksim jums labāko variantu.